OBOROVÁ A PROCESNÍ ŘEŠENÍ NAŠEHO ERP MAGIS

VYBRANÉ REFERENCE Z NĚKOLIKA STOVEK INSTALACÍ

NAŠEHO ŘEŠENÍ

NOVÉ WEBOVÉ ROZHRANÍ ERP SYSTÉMU MAGIS

Komplexní systém pro řízení firmy a instituce

O NÁS


     Firma DATA Software je česká společnost zaměřená na vývoj, prodej a implementace aplikačního software pro podnikovou sféru. Našim zákazníkům dodáváme kvalitní aplikace, které pocházejí převážně z našeho vlastního vývoje. Poskytujeme veškeré služby spojené s implementacemi našich řešení, s jejich údržbou a dalším rozvojem. Spolu s našimi partnery nabízíme kompletní řešení IT a zákaznický servis.

     Vítejte na domovských stránkách společnosti DATA-Software spol. s r. o. Naším produktem je modulární ERP systém MAGIS, analytické nástroje kategorie Business Intelligence na platformě QlikView a další softwarové aplikace. Naší vizí je poskytovat řešení s optimální mírou přizpůsobení individuálním potřebám budoucích uživatelů. Přímý kontakt vývojářů se zadavateli projektů nám dovoluje pružně reagovat na potřeby zadavatelů projektů a koncových uživatelů. Našim zákazníkům poskytujeme kvalitní služby související s implementacemi našich softwarových řešení, s jejich údržbou a dalším rozvojem.

     Historie firmy se datuje od roku 1992. Z počátečních 6-ti pracovníků původní softwarové divize mateřské společnosti vznikla v roce 1992 samostatná firma DATA-Software spol. s r.o., která se od svého vzniku zabývá hlavně vývojem a implementacemi vlastních softwarových produktů, určených pro řízení firem a podniků. Tato činnost dnes zahrnuje vývoj a podporu systému MAGIS PRO a také vývoj specifického zakázkového softwaru.

     Důraz naše firma v minulosti i nyní kladla vždy na kvalitní produkty a také na kvalitní doprovodné služby našich konzultantů. I z tohoto důvodu jsme držitelem certifikátu kvality ISO 9001 pro vývoj a implementace softwarových aplikací. Velkou pozornost věnuje neustálému zvyšování hodnoty a kvality našich produktů, které dodáváme našim zákazníkům.

     Centrála naší společnosti je v Opavě, firma má pobočku v Praze a zastoupení v Brně.

     BannerBlocks graphics Designed by Bizkette1 / Freepik

PŘÍPADOVÁ STUDIE / REALIZACE


Odeslat dotaz