Aktuální volné pozice:

Senior programátor – specialista web aplikací

Ideální kandidát na tuto pozici je týmový hráč s chutí do práce. Máte-li dobré komunikační schopnosti a chcete se v této oblasti posouvat, pak právě s vámi se rádi setkáme.

Pracoviště: Opava

Nástup: 04/2021

Nabízíme:

  • Zajímavou tvůrčí práci na rozmanitých projektech
  • Práci na plný pracovní úvazek
  • Dlouhodobou spolupráci v zaměstnaneckém poměru
  • Zázemí stabilní společnosti s možností dalšího rozvoje
  • Práci s novými technologiemi
  • Práce na vývojových projektech pro naše zákazníky
  • Motivační systém odměňování

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • Praxe v oblasti vývoje aplikací – min. 3 roky
  • Komunikativnost a aktivní přístup
  • Ochotu se učit a rozvíjet
  • Pečlivost a samostatnost
  • Znalost angličtiny – alespoň na úrovni čtení technické dokumentace
  • Analytické a logické myšlení
  • Obecnou znalost relačních databází a základů algoritmizace
  • Výborná znalost objektově orientovaného programování v PHP (PHP 5,7,8)
  • Výborná znalost databází MySQL, MariaDB, Oracle, MS SQL, popř. Pervasive, příp. dalších
  • Výborná znalost JavaScriptu (JS, jQuery a další)
  • Výborná znalostí HTML a CSS
  • Výborná znalost XML
  • Zkušenosti s programováním desktopových aplikací pro Windows (Delphi, C++, Visual Basic, apod.)

Náplň práce:

  • Analýza a návrh technických řešení
  • Další rozvoj naší vývojové platformy (PHP)
  • Aktualizace stávajících řešení
  • Integrace SW služeb a HW do řešení
  • Propojování webu a databázových řešení
  • Komunikace s klienty
  • Podpora zákazníků

Pokud Vás naše nabídka zaujala, máte rádi výzvy a chcete se stát součástí týmu pracujícího na zajímavých projektech, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem o vašich zkušenostech nebo zájmech souvisejících s uvedenou pozicí.

Prosíme zájemce o zaslání CV na e-mail: kariera(zavinac)datasw.cz s uvedením předmětu "zájem o místo".