Jsme výrobci a dodavatelé aplikačního software pro podnikovou sféru. Vítejte na domovských stránkách společnosti DATA-Software spol. s r. o. Naším produktem je modulární ERP systém MAGIS, analytické nástroje kategorie Business Intelligence na platformě QlikView a další  softwarové aplikace. 

Firma DATA Software je česká společnost zaměřená na vývoj, prodej a implementace aplikačního software pro podnikovou sféru. Našim zákazníkům dodáváme kvalitní aplikace, které pocházejí převážně z našeho vlastního vývoje. Naší vizí je poskytovat řešení s optimální mírou přizpůsobení individuálním potřebám budoucích uživatelů. Přímý kontakt vývojářů se zadavateli projektů nám dovoluje pružně reagovat na potřeby zadavatelů projektů a koncových uživatelů. Našim zákazníkům poskytujeme kvalitní služby související s implementacemi našich softwarových řešení, s jejich údržbou a dalším rozvojem. 

sídlo společnosti

Historie firmy se datuje od roku 1992. Z počátečních 6-ti pracovníků původní softwarové divize mateřské společnosti vznikla v roce 1992 samostatná firma DATA-Software spol. s r.o., která se od svého vzniku zabývá hlavně vývojem a implementacemi vlastních softwarových produktů, určených pro řízení firem a podniků. Tato činnosti dnes zahrnuje vývoj a podporu systému MAGIS PRO a také vývoj specifického zakázkového softwaru.

Důraz naše firma v minulosti i nyní kladla vždy na kvalitní produkty a také na kvalitní doprovodné služby našich konzultantů. I z tohoto důvodu jsme držitelem certifikátu kvality ISO 9001:2016 pro vývoj a implementace softwarových aplikací. Velkou pozornost věnuje neustálému zvyšování hodnoty a kvality našich produktů, které dodáváme našim zákazníkům. 

EuroCert_logo

Centrála naší společnosti je v Opavě, firma má pobočku v Praze a zastoupení v Brně.

 

Naše Politika kvality


Sídlo naší firmy v centru Opavy poblíž městského divadla můžete najít na mapce zde.