Vítejte na domovských stránkách společnosti DATA-Software, spol. s r. o. - výrobce a dodavatele podnikových softwarových aplikací včetně modulárního informačního systému MAGIS.  

sídlo společnosti

Firma DATA Software je česká společnost zaměřená na vývoj, prodej a implementace aplikačního software pro podnikovou sféru. Našim zákazníkům dodáváme kvalitní aplikace, které pocházejí převážně z našeho vlastního vývoje. Naší vizí je poskytovat řešení s maximální možnou mírou přizpůsobení individuálním potřebám budoucích uživatelů. Přímý kontakt vývojářů se zadavateli projektů nám dovoluje pružně reagovat na individuální požadavky našich zákazníků. Poskytujeme veškeré služby spojené s implementacemi našich řešení, s jejich údržbou a dalším rozvojem. Spolu s našimi partnery nabízíme kompletní řešení IT a zákaznický servis. 

Historie firmy se datuje od roku 1992. Z počátečních 6-ti pracovníků původní softwarové divize mateřské společnosti vznikla v roce 1992 samostatná firma DATA-Software spol. s r.o., která se od svého vzniku zabývá hlavně vývojem a implementacemi vlastních softwarových produktů, určených pro řízení firem a podniků. Tato činnosti dnes zahrnuje vývoj a podporu systému MAGIS PRO a také vývoj specifického zakázkového softwaru.
Důraz naše firma v minulosti i nyní kladla vždy na kvalitní produkty a také na kvalitní doprovodné služby našich konzultantů. I z tohoto důvodu jsme držitelem certifikátu kvality ISO 9001 pro vývoj a implementace softwarových aplikací. Velkou pozornost věnuje neustálému zvyšování hodnoty a kvality našich produktů, které dodáváme našim zákazníkům.
ISO certifikát

Centrála naší společnosti je v Opavě, firma má pobočku v Brně, naše firma spolupracuje na rozsáhlejších projektech s partnery v dalších částech republiky. 

Sídlo naší firmy v centru Opavy poblíž městského divadla můžete najít na mapce zde.